Podnośniki mobilne

Strona główna » Sprzęt medyczny » Rehabilitacja » Podnośniki mobilne

Podnośniki mobilne

Prowadząc placówkę medyczną lub opiekując się osobą niepotrafiącą poruszać się o własnych siłach, warto korzystać z przydatnych narzędzi, ułatwiających pielęgnację chorego. Jednymi z takich akcesoriów są podnośniki mobilne, czyli sprzęt służący do podnoszenia pacjenta. W tej kategorii znajdują się wysokiej klasy modele stosowane w warunkach domowych oraz profesjonalnych. Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Czytaj więcej…

Podnośniki mobilne – sklep internetowy

Znajdujące się w naszej ofercie podnośniki mobilne to wysokiej jakości produkty, cechujące się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Są przystosowane do przenoszenia pacjentów o różnym wzroście i masie ciała. Umożliwiają komfortowe ustawienie chorego, dzięki czemu może zostać przeniesione w sposób jak najbezpieczniejszy dla jego kondycji. Wiele możliwości regulacji wysokości i położenia pozwalają pojedynczemu opiekunowi wygodnie przenieść pacjenta. Ułatwiają to mocne koła, a dodatkowy hamulec sprawia, że podnośnik nie będzie się przesuwać w niekontrolowany sposób.

Podnośniki mobilne – dlaczego warto?

Opieka nad osobami niepełnosprawnymi lub posiadającymi uraz aparatu ruchu jest szczególnie wymagająca dla opiekuna. Niestety, taka osoba jest zwykle pozbawiona dodatkowej pomocy, a samodzielne podnoszenie pacjenta jest nie tylko niewygodne, ponieważ czasami także niebezpieczne (np. przy próbie podniesienia osoby otyłej). Z tego powodu podnośniki mobilne są wygodnym rozwiązaniem – zarówno dla personelu medycznego, jak i samego chorego.

Mobilność podnośników jest zdecydowanie ich największym atutem. Dzięki nim można szybko i wygodnie podnieść pacjenta z łóżka i np. wymienić pościel. Ponadto wiele modeli umożliwia transport chorego na wózek inwalidzki czy do łazienki i umieszczenie go w wannie bądź na sedesie. Zmniejszona mobilność jest sporym utrudnieniem w codziennym funkcjonowaniu i opiece, dlatego dostępne w naszym sklepie podnośniki mobilne zdobywają dobre opinie specjalistów ze szpitali, sanatoriów, domów opieki, ośrodków rehabilitacyjnych czy opiekunów domowych.

Profesjonalne podnośniki mobilne

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie podnośniki mobilne wysokiej jakości. Ich konstrukcja została wykonana ze sprawdzonych materiałów, które są wytrzymałe i bezpieczne. Dzięki temu stelaż może udźwignąć nawet osoby otyłe lub posiadające ciężki opatrunek np. w formie gipsu. Dysponujemy modelami cechującymi się różnym udźwigiem, na przykład 135 czy 170 kg. Dzięki temu można dopasować podnośnik do konkretnego zadania.

Współpracujemy z renomowanymi markami, których produkty są cenione na rynku medycznym nie tylko polskim, ale z całego świata. Wyróżniają się prostotą i ergonomiczną konstrukcją. Dzięki temu ich montaż oraz demontaż trwają zaskakująco krótko, a po złożeniu można je umieścić np. w samochodzie.

Podnośniki mobilne posiadają w zestawie podwieszkę montowaną na hakach, w której umieszcza się pacjenta. Tkanina została wykonana z wytrzymałego materiału, łatwego w utrzymaniu higieny. Wygodne uchwyty umożliwiają komfortowe manewrowanie siedziskiem.

Profesjonalny sprzęt medyczny

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzony sprzęt medyczny, który na pewno sprawdzi się podczas najbardziej wymagających zadań. Oferujemy konkurencyjne ceny. W asortymencie sklepu znajduje się oryginalny asortyment stosowany w placówkach medycznych z całego świata. Życzymy udanych zakupów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.