Koncentratory tlenu to zaawansowane urządzenia medyczne, dostarczające organizmowi tlenu w większym stężeniu. Doskonale sprawdzają się wśród osób cierpiących na choroby płuc i niewydolność oddechową. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej…

Stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu – kiedy warto po nie sięgnąć?

Koncentratory tlenu to zaawansowane sprzęty medyczne, pobierające tlen z otoczenia i zwiększające jego stężenie. Dzięki nim można zaaplikować choremu powietrze ze znacznie większą zawartością tlenu. Oferowane koncentratory doskonale sprawdzają się wśród osób zmagających się z chorobami onkologicznymi, kardiologicznymi oraz chorobami układu krążenia. Tlenoterapia jest niezwykle pomocna również dla pacjentów z ograniczoną wydolnością płuc, mukowiscydozą, astmą oskrzelową, dysplazją oskrzelowo-płucną oraz przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP). Po nasze stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu sięgają także osoby cierpiące na choroby układu krążenia i serca. Oferowane aparaty sprawdzają się przy dławicy piersiowej, niedociśnieniu, nadciśnieniu tętniczym, niewydolności krążeniowej, a także zawale i włóknieniu mięśnia sercowego. Koncentratory tlenu przynoszą ulgę również alergikom i osobom, które przeszły różnego rodzaju operacje i zabiegi. Nasze urządzenia medyczne stosowane są także w leczeniu zaburzeń psychicznych i bezsenności.

Koncentratory tlenu – sklep internetowy Med Elektronik

W naszym sklepie internetowym kupisz najlepsze koncentratory tlenu pochodzące od sprawdzonych i zaufanych producentów. Posiadamy m.in. urządzenia amerykańskiej marki Vilbiss oraz firmy Philips Respironics. Oferujemy koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne. Pierwsze z nich cechują się niewielkimi wymiarami i lekką konstrukcją. Doskonale sprawdzają się wśród szczególnie wymagających klientów, potrzebujących dostępu do koncentratora przez całą dobę, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Urządzenia stacjonarne są przeznaczone dla osób potrzebujących domowej tlenoterapii. Zwykle są wykorzystywane przez pacjentów, którzy nie są w stanie wstać z łóżka.

Wszystkie oferowane koncentratory tlenu zostały poddane rygorystycznym testom i kontrolom. Każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane przed przekazaniem do sprzedaży. Dzięki temu możesz być pewien, że kupujesz bezpieczny i skuteczny sprzęt medyczny, zweryfikowany przez specjalistów.

Koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne – cena

Ceny koncentratorów tlenu są zróżnicowane. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia za kilka i kilkanaście tysięcy złotych. Różnią się one między sobą marką, rozmiarem, wyglądem oraz funkcjami. Najtańszą opcją są stacjonarne koncentratory tlenu służące do domowej tlenoterapii. W bardzo atrakcyjnej cenie można kupić model marki AERTI. Nieco droższe są urządzenia znanej firmy Philips Respironics. Największą kwotę trzeba zainwestować w koncentratory tlenu przenośne. Gwarantujemy jednak, iż są one warte swojej ceny i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Koncentratory tlenu – opinie naszych klientów

Oferowane koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne cieszą się świetnymi opiniami. Klienci szczególnie doceniają je za skuteczność i trwałość. Pozytywne komentarze często dotyczą również łatwości obsługi oraz wysokiej jakości wykonania. Koncentratory tlenu dostępne w naszym sklepie są kupowane nie tylko przez osoby prywatne, ale również szpitale oraz lekarzy posiadających własny gabinet. Jeśli Tobie również zależy na zakupie skutecznego koncentratora tlenu, zapraszamy do skorzystania z oferty.

Koncentrator tlenu — przenośny sprzęt do terapii tlenowej

Osoby zmagające się ze schorzeniami układu oddechowego, takimi jak rozedma płuc, bezdech senny czy astma oskrzelowa wymagają szczególnej opieki. Terapia tlenowa dostarcza chorym dodatkowego tlenu, dzięki czemu zapobiega uszkodzeniom serca. Koncentratory tlenu to urządzenia, które stanowią nieodłączny element takiej terapii. Dostępne w naszej ofercie przenośne koncentratory to nowoczesne urządzenia stworzone z myślą o komforcie pacjentów. Niezawodne, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia sprzęty dostarczają organizmowi optymalną dawkę tlenu o odpowiednim stężeniu. Mają wbudowane alarmy, są bardzo wydajne, a przy tym gwarantują cichą pracę nawet do 9 godzin.

Oferujemy modele przenośne o uniwersalnym, minimalistycznym designie, jak również konstrukcji umożliwiającej łatwe i bezproblemowe przesuwanie oraz przenoszenie koncentratora tlenu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji!