AM-P8000 Mikroskop

Strona główna » E-Sklep » AM-P8000 Mikroskop

AM-P8000 Mikroskop

Producent: Alltion

Dostępność: Na Zamówienie

Kategoria:

Opis

AM-P8000 to seria kompaktowych mikroskopów stomatologicznych z oświetleniem LED. Mikroskopy wyposażone są w apochromatyczne soczewki firmy Schott gwarantujące szerokie pole widzenia, doskonałą jakość oraz wyraźny obraz.

Optyka okulistyczna – Lepszy wzrok dzięki soczewkom okularowym firmy SCHOTT.

Firma SCHOTT od ponad 115 lat jest czołowym światowym producentem szkła optycznego. Wszystko zaczęło się, gdy Otto Schott opracował szkła optyczne o zupełnie nowej charakterystyce. Bogata gama produktów, oferowana przez firmę Schott, jest wynikiem nieustannych badań, wdrożeń nowych materiałów oraz najnowszych technologii z zakresu przetwarzania szkła optycznego. Soczewki Schott gwarantują gwarantującą jasny i trójwymiarowy obraz, wyposażone są również w antyrefleks i gwarantują wysoką rozdzielczość, dużą głębię ostrości i doskonały kontrast.


Innowacyjne oświetlenie Dual LED.
Diody LED rozmieszczone są pod różnymi kątowa co umożliwia lepszą widoczność w głąb kanału zębowego. Zastosowanie technologii LED zapewnia żywe i jasne obrazy z niewiarygodną głębią ostrości i pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności wymiany żarówek.

Modułowa budowa daje możliwość łatwej konfiguracji systemu i pozwala dopasować mikroskop odpowiednio do wymagań użytkownika. W zależności od zastosowania i potrzeb użytkownika mikroskop może być wyposażony w 3-lu 5-stopniowy zakres powiększeń, binokular o stałym nachyleniu 45°, binokular o zmiennym nachyleniu 0°-60°, binokular o zmiennym nachyleniu 0° – 180°. Mikroskop może być w każdym momencie rozbudowany o kolejne podzespoły.

Model AM-P8504 wyposażony jest w binokular o zmiennym nachyleniu 0° – 180°. Ten rodzaj binokularu jest najbardziej elastyczny z całej gamy produktów i dostarcza najwięcej możliwości ustawień. Z tego powodu mikroskopu znajduje zastosowanie w wielu dyscyplinach medycyny

Model AM-P8303 wyposażony jest w binokular o zmiennym nachyleniu 0° – 60°, który spełnia funkcję polegającą na możliwości wyboru ergonomicznej pozycji lekarza prowadzącego zabieg.


Specyfikacja techniczna:

  • Okulary: szerokokątne 12,5x / 18mm (opcja okulary 10x, 12,5x, 16x, 20x)
  • Regulacja dioptrii: +/- 6D
  • Soczewki Schott o długiej ogniskowej: F=250 mm
  • Odległość między źrenicami: 50mm~75mm
  • Powiększenie 3 stopniowe (3,2x, 8x, 20x) lub 5 stopniowe (3,2x, 5x, 8x, 12.7x, 20x) ze standardowym okularem 12,5x i soczewkami o ogniskowej F=250 mm
  • Pole widzenia: 65mm~10mm
  • Oświetlenie Dual LED, Jasność 45000 Lux, ±40
  • Kamera endoskopowa 1/2CCD, 1/4CCD, aparat fotograficzny (opcjonalne)
  • Niewielkich rozmiarów podstawa mikroskopu pozwala na łatwe umiejscowienie nawet na małych przestrzeniach
  • Dostępne wersje: jezdna, ścienna, sufitowa.