BioClear INTRO POSTERIOR MATRIX

Strona główna » E-Sklep » BioClear INTRO POSTERIOR MATRIX

BioClear INTRO POSTERIOR MATRIX

1 050,00 

BioClear POSTERIOR MATRIX

Producent: BioClear

Dostępność: Na Zamówienie

Opis

BioClear POSTERIOR MATRIX.

Zestaw Bioclear Posterior Matrix Kit pozwala na uzyskanie szczelnej i przewidywalnej rekonstrukcji zębów, z naturalnie odbudowanymi punktami stycznymi w prosty i satysfakcjonujący sposób. Kliny Diamond Wedges użyte w połączeniu z pierścieniem Twin Ring zapewniają doskonały docisk matrycy oraz pełne uszczelnienie. Szeroki asortyment matryc pozwala dobrać najbardziej odpowiedni i efektywny kształt matrycy do różnych przypadków klinicznych.

System Matryc BioClear składa się z trzech grup komponentów o szerokim wachlarzu cech: nowoczesnych pierścieni Twin Ring, anatomicznie dokładnych formówek Posterior Matrix oraz elastycznych klinów Diamond Wedge.

To innowacyjne połączenie stopu niklowo-tytanowego oraz plastikowych ramion wzmocnionych wkłóknem szklanym. Dzięki wykorzystaniu stopu niklowo-tytanowego pierścień jest wyjątkowo sprężysty i trwały, posiada również pamięć kształtu. Stop NiTi konsekwentnie powraca do swojego oryginalnego kształtu, zachowując początkową elastyczność oraz maksymalną siłę docisku.

Pierścienie występują w dwóch rozmiarach: do zębów trzonowych oraz do zębów przedtrzonowych.

Innowacyjne matryce Posterior dostępne są w trzech rozmiarach. Matryce wykonane są z folii Mylar – jest to przezroczysta, giętka folia poliestrowa na bazie polietylenotereftalanu, która wraz ze wzrostem grubości staje się mleczna i nieprzejrzysta.


Kliny DiamondWedge dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, specjalne wycięcie w kształcie rombu, kliny nie obciążają tkanek destrukcyjnymi siłami podczas zakładania. W trakcie umieszczanie klinów w przestrzeni międzyzębowej ramiona klinów rozszerzają się i zwężają

co zapewnia wysoki stopień szczelności. Unikalny kształt klinów gwarantuje ich dokładne przyleganie do zęba. Kliny Diamond Wedges są alternatywą dla klinów drewnianych. Łatwo wsunąć je między zęby, są elastyczne i miękkie.


Zestaw zawiera:

  • 1x Pierścień TwinRing Molar
  • 1x Pierścień TwinRing PreMolar
  • 80x klinów Diamond Wedges (po 16 z każdego rozmiaru)
  • 75x matryc Biofit HD matrix lub Stainless Steel matrix (po 25 z każdego rozmiaru)