Cryoback3 nieiwazyjna walka z nadwagą i cellulitem firmy Winback

Strona główna » E-Sklep » Cryoback3 nieiwazyjna walka z nadwagą i cellulitem firmy Winback

Cryoback3 nieiwazyjna walka z nadwagą i cellulitem firmy Winback

105 068,34 105 182,22 

cry back3

Cryback3 to urządzenie nowej generacji, łączące w sobie trzy różne technologie: lokalną redukcję tkanki tłuszczowej przy pomocy kriolipolizy, działanie ochronne wykorzystujące EMS oraz prądy impulsowe, które aktywizują procesy regeneracji komórek.

SKU: brak Kategorie: , ,

Opis

Cryoback3 – zaawansowana technologia do nieinwazyjnej walki z nadwagą i cellulitem

Cryoback3 to urządzenie nowej generacji, które łączy w sobie trzy różne technologie: lokalną redukcję tkanki tłuszczowej przy pomocy kriolipolizy, działanie ochronne wykorzystujące EMS (Elektryczną Stymulację Mięśniową) oraz prądy impulsowe, które aktywizują procesy regeneracyjne komórek.

Dzięki ukierunkowanemu i głębokiemu oddziaływaniu Cryoback3 daje lepsze rezultaty niż inne technologie obecnie dostępne na rynku. Za pomocą urządzenia można przeprowadzić nieinwazyjną liposukcję poprzez zamrożenie komórek tłuszczowych, jednocześnie nie zaburzając metabolizmu innych tkanek.

Synergiczne działanie kilku technologii zapewnia wyjątkowo dobre rezultaty w obrębie ciała i twarzy dając oprócz efektu odchudzającego działanie ujędrniające i przeciwstarzeniowe bez konieczności poddawania się zabiegom operacyjnym.

CRYO LIPO niszczy komórki tłuszczowe

Celem lipolizy jest poprawa sylwetki pacjenta. Dokonuje się tego poprzez eliminację zbędnych komórek tłuszczowych za pomocą terapii zimnem. Metoda opiera się na schładzaniu i kontroli adipocytów (komórek tłuszczowych), co prowadzi do krystalizacji zawartych w nich tłuszczy. Komórki otrzymują sygnał do apoptozy, powodującej ich śmierć, co skutkuje wolnym uwalnianiem z nich tłuszczy. Po pewnym czasie zostają one usunięte z organizmu wraz z adipocytami, w których się znajdowały. W efekcie tkanka tłuszczowa kurczy się i nabiera nowego kształtu.

CRYO STIM stymuluje włókna mięśniowe

Impulsy elektryczne dostarczane są przez elektrody podłączone bezpośrednio do PADÓW kriolipolizy w pobliżu obszaru leczenia. Dostępnych jest ponad 6 programów, oferujących różne częstotliwości. Umożliwia to oddziaływanie pomiędzy skórą a warstwą mięśni głębokich dając efekt stymulujący lub torujący relaksację.

  • CRYO STIM pozwala na spalenie określonej ilości kalorii poprzez stymulację aktywności mięśniowej, oraz krążenia, dodatkowo ujędrniając tkanki. Efektem jest szybka redukcja tkanki tłuszczowej podczas zabiegu. Aktywność mięśni dodatkowo ułatwia usuwanie zniszczonych adipocytów.
  • CRYO STIM chroni ciało.
  • CRYO STIM generuje odpowiedni prąd EMS w celu stymulacji mięśni podczas kriozabiegu w określonych partiach ciała. Dzięki temu utrzymywany jest metabolizm zapobiegający obumieraniu innych tkanek w trakcie zabiegu.

CRYO PULSE regeneruje komórki

Aktywne składniki są dostarczane do warstw skóry przy użyciu prądów impulsowych. Na skutek tego głębokie warstwy skóry otrzymują 80-90% aktywnych składników, co odpowiada współczynnikowi penetracji większemu o 200-300% w porównaniu do terapii tradycyjnych. Prądy impulsowe wspierają penetrację aktywnych składników stosowanych na skórze pacjenta. Taka intensywna, zimna aplikacja redukuje wrażliwość skóry, zwiększając jej przepuszczalność dla wprowadzanych substancji, które łatwiej docierają do głębszych warstw skóry. Zabieg aktywuje również przylegające tkanki i zapobiega zmianom skóry w trakcie eliminacji toksyn.

Jak wygląda zabieg Cryoback3

CRYOBACK3 jest wszechstronny i w przeciwieństwie do innych maszyn może przeprowadzić kriolipolizę nie tylko w dużych partiach ciała tj. brzuch, biodra, łydki, pośladki, ręce, plecy i nogi ale dzięki dedykowanej końcówce można nawet wykonać zabiegi na twarzy i szyi. Zabieg trwa 60 min., z czego 30 min. jest poświęcone na kriolipolizę. Dwa różne obszary tj. biodra, podbrzusze lub łydki, mogą być poddawane terapii w trakcie jednej sesji. Wykonanie kriolipolizy przez 4 PADY powoduje skrócenie czasu zabiegu i zwiększa efektywność przy usuwaniu głęboko położonej tkanki tłuszczowej, która jest trudniej osiągalna jeśli używane są inne metody kriolipolizy. Temperatura podczas zabiegu jest kontrolowana poprzez 4 kanały używające systemu zarządzania temperaturą, który standaryzuje czynności przy dużych partiach ciała i rozpoznaje ich aktualną temperaturę. Wszystkie poprzednie pliki i krzywe temperaturowe mogą być również kontrolowane za pomocą komputera.

Zalety Cryoback3

  • zabieg jest bezbolesny – nie narusza integralności skóry (brak krwiaków i obrzęków),
  • pacjent może od razu wrócić do pracy i aktywności społecznej,
  • brak ograniczeń żywieniowych i związanych z aktywnością fizyczną, bardzo mało przeciwwskazań,
  • w trakcie zabiegu pacjent może wygodnie leżeć, czytać, rozmawiać przez telefon, używać laptopa lub po prostu wypoczywać.

Dane techniczne

Zasilane [V/Hz]:AC 100, 240V, 50/60
Maksymalny pobór mocy [W]:350
Wymiary (szer. x gł. x wys.) [cm]:47 x 46 x 110
Masa netto [kg]:35
Zakres temperatur [oC]:-10 ~40
Częstotliwość impulsów [Hz]:250-4000
Napięcie międzyszczytowe max. (FIXPAD) [Vpp]:Napięcie międzyszczytowe max. (FIXPAD) [Vpp]:
Napięcie międzyszczytowe max. (Handprobe) [Vpp]:13

Dodatkowe informacje

Akcesoria

CONS7.1-Kpl.4szt.podwójne elektrody samoprzylepne 40×90, CONS7.2-Elektroda gumowa, CONS7.3-Pas mocujący, CONS7.4-Spray do COOLIPO 70 ml, CONS7.5-Żel COOLIPO 500 ml, CONS7.6-Płyn chłodniczy 500 ml