Czterokanałowy elektrostymulator Cefar mi Theta

Strona główna » E-Sklep » Czterokanałowy elektrostymulator Cefar mi Theta

Czterokanałowy elektrostymulator Cefar mi Theta

3 363,00 

Czterokanałowy elektrostymulator obsługujący technologię mi™, ,służący do leczenia zaburzeń czynności mięśni po zabiegach chirurgicznych i leczeniu zachowawczym oraz do leczenia bólu. Zasilany bateryjnie, w zestawie adaptery zatrzaskowe oraz elektrody samoprzylepne, przewód Mi-sensor.

Opis

Czterokanałowy elektrostymulator obsługujący technologię mi™, ,służący do leczenia zaburzeń czynności mięśni po zabiegach chirurgicznych i leczeniu zachowawczym oraz do leczenia bólu. Zasilany bateryjnie, w zestawie adaptery zatrzaskowe oraz elektrody samoprzylepne, przewód Mi-sensor.

Theta to czterokanałowy stymulator opracowany w celu stosowania zarówno protokołów standardowych (Ból, NMES) jak i specyficznych stosowanych w rehabilitacji, zwłaszcza jeśli wymagane są skurcze wywołane lub współskurcze. Możliwość stosowania protokołów neurologicznych (Spastyczność, Hemiplegia – stopa, Agonista – antagonista) i protokołów specyficznych, jak na przykład protokół stosowany po plastyce więzadła krzyżowego przedniego. Pełna konfiguracja programów.

Cechy charakterystyczne:

 • Technologia Muscle Intelligence™:
 • Zestawy Theta oraz Physio zawierają odpowiednio 2 i 4 przewody Mi. Funkcje Muscle Intelligence™ są automatycznie dostępne po włożeniu przewodów Mi.
 • 4 funkcje Mi dostępne na wszystkich 4 kanałach:
 • Mi-Scan – fizjologiczne dostosowanie stymulacji w celu zapewnienia większego komfortu iefektywności
 • Mi-Tens – efektywna stymulacja tuż poniżej progu dla programów TENS
 • Mi-Range – efektywna stymulacja w zakresie natężeń wymaganych w programach niskich częstotliwości
 • Mi-Action – sesja czynna, świadome skurcze wykrywane przez urządzenie zapoczątkowują stymulację
 • Funkcja Trigger (wyzwalania skurczu) (tylko Theta oraz Physio)

2 + 2

Wybór jednego programu dla kanałów 1 i 2, a następnie innego programu z listy 2 + 2 dla kanałów 3 i 4. Pozwala to na terapię dwóch różnych części ciała lub dwóch pacjentów w tym samym czasie lub też na łączenie NMES i TENS w jedną procedurę terapeutyczną.

Skip

Kontrola czasu sesji i przejście bezpośrednio do następnej fazy w razie potrzeby

Pen do lokalizacji punktu motorycznego

Wchodzi w skład zestawu. To bardzo przydatne narzędzie stosowane w połączeniu z programami dedykowanymi pomaga w optymalnym umiejscawianiu elektrod.

Przycisk I

Pozwala on na równoczesne regulowania energii wszystkich czterech kanałów, umożliwia bezpośredni dostęp do menu Top 5 wyświetlającego pięć najczęściej stosowanych programów oraz daje wgląd do aktualnych statystyk (liczba skurczów, poziom natężenia) w czasie sesji.

Tryb pauzy

Wstrzymuje aktualną sesję kiedy wymagane jest przemieszczenie elektrod.

Programowalność

Pozwala na tworzenie i personalizowanie programów, w celu dostosowania parametrów do potrzeb indywidualnego pacjenta.

Pojemny akumulator i szybkie ładowanie

Akumulator zapewnia możliwość użytkowania aparatu przez cały dzień a szybkie ładowanie przy pomocy ładowarki dołączonej do zestawu zajmuje maksymalnie 2,5 h.

Przewody i adaptery zatrzaskowe

Urządzenia dostarczane są z 4 przewodami z pinami oraz adapterami zatrzaskowymi, które umożliwiają połączenie zarówno z elektrodami pinowymi jak i zatrzaskowymi.

Grupy programów:

 • Rehabilitacja I i II,
 • Terapia przeciwbólowa I i II,
 • Terapia naczyniowa,
 • Rehabilitacja Neurologiczna,
 • Programy kondycyjne I i II.