Czterokanałowy elektrostymulator Cefar Rehab

Strona główna » E-Sklep » Czterokanałowy elektrostymulator Cefar Rehab

Czterokanałowy elektrostymulator Cefar Rehab

2 779,00 

Czterokanałowy elektrostymulator obsługujący technologię mi™,służący do leczenia zaburzeń czynności mięśni po zabiegach chirurgicznych i leczeniu zachowawczym oraz do leczenia bólu. Zasilany bateryjnie, w zestawie adaptery zatrzaskowe oraz elektrody samoprzylepne.

Ostetni sztuki na magazynie !

SKU: 03-DJO-DJO-0006 Kategoria:

Opis

Czterokanałowy elektrostymulator obsługujący technologię mi™, służący do leczenia zaburzeń czynności mięśni po zabiegach chirurgicznych i leczeniu zachowawczym oraz do leczenia bólu. Zasilany bateryjnie, w zestawie adaptery zatrzaskowe oraz elektrody samoprzylepne.

Rehab to czterokanałowy stymulator opracowany do stosowania przez fizjoterapeutów i rehabilitantów w klinikach i przychodniach u pacjentów wymagających standardowej elektrostymulacji. Umożliwiając postępowanie przeciwbólowe, leczenie schorzeń naczyniowych i stymulację mięśni przy zastosowaniu podstawowych programów, Rehab spełnia najistotniejsze wymagania stawiane przez profesjonalistów. Dostępna jest standardowa konfiguracja programów.

Cechy charakterystyczne:

Technologia Muscle Intelligence™:

Rehab to aparat Mi-Ready (technologiaMi zintegrowana na wszystkich 4 kanałach, ale kabel Mi nie wchodzi w skład zestawu), zestawy Theta oraz Physio zawierają odpowiednio 2 i 4 przewodyMi. Funkcje Muscle Intelligence™ są automatycznie dostępne po włożeniu przewodów Mi.

4 funkcje Mi dostępne na wszystkich 4 kanałach:

Mi-Scan – fizjologiczne dostosowanie stymulacji w celu zapewnienia większego komfortu iefektywności

Mi-Tens – efektywna stymulacja tuż poniżej progu dla programów TENS

Mi-Range – efektywna stymulacja w zakresie natężeń wymaganych w programach niskich częstotliwości

Mi-Action – sesja czynna, świadome skurcze wykrywane przez urządzenie zapoczątkowują stymulację

Funkcja Trigger (wyzwalania skurczu) (tylko Theta orazPhysio)

Świadome rozpoczęcie fazy pracy zgodnie z wymogami protokołów (Hemiplegia – stopa, spastyczność …)

2 + 2

Wybór jednego programu dla kanałów 1 i 2, a następnie innego programu z listy 2 + 2 dla kanałów 3 i 4. Pozwala to na terapię dwóch różnych części ciała lub dwóch pacjentów w tym samym czasie lub też na łączenie NMES i TENS w jedną procedurę terapeutyczną.

Skip

Kontrola czasu sesji i przejście bezpośrednio do następnej fazy w razie potrzeby

Pen do lokalizacji punktu motorycznego

Wchodzi w skład zestawu. To bardzo przydatne narzędzie stosowane w połączeniu z programami dedykowanymi pomaga w optymalnym umiejscawianiu elektrod.

Przycisk I

Pozwala on na równoczesne regulowania energii wszystkich czterech kanałów, umożliwia bezpośredni dostęp do menu Top 5 wyświetlającego pięć najczęściej stosowanych programów oraz daje wgląd do aktualnych statystyk (liczba skurczów, poziom natężenia) w czasie sesji.

Tryb pauzy

Wstrzymuje aktualną sesję kiedy wymagane jest przemieszczenie elektrod.

Programowalność

Pozwala na tworzenie i personalizowanie programów, w celu dostosowania parametrów do potrzeb indywidualnego pacjenta.

Pojemny akumulator i szybkie ładowanie

Akumulator zapewnia możliwość użytkowania aparatu przez cały dzień a szybkie ładowanie przy pomocy ładowarki dołączonej do zestawu zajmuje maksymalnie 2,5 h.

Przewody i adaptery zatrzaskowe

Urządzenia dostarczane są z 4 przewodami z pinami oraz adapterami zatrzaskowymi, które umożliwiają połączenie zarówno z elektrodami pinowymi jak i zatrzaskowymi.

Grupy programów:

  • Rehabilitacja I,
  • Terapia przeciwbólowa I,
  • Programy kondycyjne I,
  • Terapia naczyniowa.