exoplan

Strona główna » E-Sklep » exoplan

exoplan

Producent: Exocad

Dostępność: Na Zamówienie

Opis

Wizualizacja, planowanie, wyprodukowanie.

exoplan w łatwy i przejrzysty sposób prowadzi użytkowników przez kolejne etapy planowania zabiegów implantologicznych i projektowanie szablonów implantologicznych.


Szablony chirurgiczne w gabinecie – z modułem GuideCreator

Zaprojektuj własne szablony chirurgiczne i wyprodukuj je za pomocą drukarki 3D lub frezarki. Dzięki standardowemu formatowi danych .STL masz swobodę wyboru sprzętu i centrum produkcyjnego.

Najwyższa dokładność – zestawianie danych skanowania

Połącz dane CBCT i powierzchniowe dane modelu za pomocą funkcji oprogramowania exoplan.

Wysoka użyteczność i spójność całego systemu – moduły wizard mode & expert mode

Dzięki intuicyjnemu podejściu planowanie implantów i osiąganie konsekwentnych rezultatów nigdy nie było łatwiejsze. Wizard mode prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy procesu a tryb Expert Mode pozwala na dostęp do obszernych dodatkowych funkcji i narzędzi.

Bezpieczeństwo – planowanie raportów i protokół chirurgicznych

Ułatw sobie komunikację z chirurgami poprzez szczegółowe raporty i protokoły chirurgiczne i dokumentuj automatycznie każdy przypadek.
(pobierz przykładowy protokół.)

Wyjątkowa elastyczność dzięki exoplan. Kontroluj każdy krok zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Implantologia jest integralną częścią nowoczesnego leczenia pacjentów. Może obejmować wiele etapów od planowania implantacji po projektowanie i produkcję szablonów implantologicznych. Ciesz się swobodą wyboru i zarządzaj swoim indywidualnym procesem w chirurgii dzięki oprogramowaniu exoplan! Dzięki otwartym, a jednocześnie zintegrowanym rozwiązaniom dla stomatologii cyfrowej, masz kontrolę nad przepływem pracy.

Brak ukrytych kosztów.

Maksymalizuj zyski dzięki naszemu prostemu i przejrzystemu modelowi cenowemu. Już nie musisz płacić za programowanie krocie. Wystarczy nabyć tani moduł projektowy a wykonanie szablonu powierzyć laboratorium. Dzięki niskiej rocznej opłacie – obejmującej aktualizacje przyszłych wersji – masz dostęp do naszego oprogramowania z nieograniczonym dostępem do wszystkich funkcji. Modułowa struktura oprogramowania zapewnia, że płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz. Dzięki otwartej i niezależnej architekturze, możesz zintegrować exoplan ze sprzętem, który już posiadasz w gabinecie takim jak skaner 3D, frezarka lub drukarka 3D.