KONCENTRATOR TLENU KRÖBER AEROPLUS E

Strona główna » E-Sklep » KONCENTRATOR TLENU KRÖBER AEROPLUS E

KONCENTRATOR TLENU KRÖBER AEROPLUS E

4 499,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa: Przełom Grudnia , Stycznia

Obsługa stacjonarnego koncentratora tlenu – Kröber Aeroplus E – jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Model dla zwiększenia komfortu obsługi został całkowicie uproszczony, zachowując tylko najbardziej przydatne udogodnienia. Niezawodność i trwałość są gwarantowane przez standard jakości wyznaczony przez ponad 25-letnie doświadczenie na rynku rodzinnej, niemieckiej firmy Kröber Medizintechnik.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Opis

Lekki i prosty w obsłudze koncentrator do domowej tlenoterapii

Model Aeroplus E powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie na urządzenie proste w obsłudze i ekonomiczne w zakupie oraz utrzymaniu. Jest cichy w użytkowaniu (<40 db) i lekki (17,5 kg), odznacza się niskim poborem mocy. Koncentrator jest niezawodny i prosty w obsłudze – urządzenie dedykowane dla osób oczekujących bezproblemowego użytkowania, wygody i mobilności w domowej tlenoterapii.

Stacjonarny koncentrator tlenu do domowej tlenoterapii opracowany i produkowany w Niemczech przez rodzinne przedsiębiorstwo Kröber Medizintechnik. Firma od lat z powodzeniem rozwija technologie, łącząc najlepsze tradycje z innowacją, wciąż dopracowując urządzenia w swoim portfolio. Niemiecka precyzja i dokładność w połączeniu z dążeniem do perfekcji sygnowanej własnym nazwiskiem właścicieli sprawia, że urządzenia Kröber są synonimem solidności i niezawodności.

Specyfikacja

  • Wymiary 625 x 300 x 400 mm
  • Waga 17,5 kg
  • Kaniula 2 oraz 5 m
  • Regulacja przepływu Płynna regulacja przepływu tlenu (0,5 – 5 l/min)
  • Poziom hałasu 40 dB
  • Pobór mocy 300 W

Dodatkowe informacje

Waga17.5 kg
Wymiary625 × 300 × 400 cm