Opis

Maska AirFit N10 firmy ResMed, to maska nosowa niewielkich rozmiarów, zapewniająca łatwą obsługę i komfort użytkowania. Wyróżnia ją przezroczysta rama poniżej oczu, która zapewnia wyraźną widoczność.

Umożliwia to nie tyle czytanie, czy oglądanie telewizji, ale nawet noszenie okularów.

Identycznie jak maska Mirage FX, AirFit N10 jest jednorozmiarowa oraz zapewnia idealną równowagę pomiędzy komfortem a wydajnością i prostotą.

Zbudowana została z myślą o wygodzie pacjenta. Konstrukcja opiera się na zaledwie czterech elementach, dzięki czemu jest łatwa w użytkowaniu, łatwa w utrzymaniu czystości i demontażu.

Dodatkowo, aby zapewnić maksymalny komfort podczas snu – użyto specjalną dwuwarstwową uszczelkę Spring Air ™, dla równomiernego rozłożenia nacisku oraz dodatkowego komfortu dla wrażliwej okolicy nosa. Dodatkowo, producent zastosował paski mocujące Soft Edge ™, aby zmniejszyć ucisk i dyskomfort, tym samym minimalizując ślady pozostawiane na twarzy.

Kolanko wlotowe maski zwalniane za pomocą przycisków, ułatwia podłączanie i odłączenie maski od urządzenia, bez konieczności jej zdejmowania. Pozwala to, na swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżka oraz ponowne podłączenie do urządzenia.

Ponadto smukła, lekka rama zapewnia szerokie pole widzenia bez utraty stabilności maski, a specjalnie zaprojektowany odpowietrznik, rozprowadza cicho i łagodnie wydychane powietrze, nie zakłócając snu partnera.

Dostępna w rozmiarze standardowym i dużym.

Właściwości:

  • miękkie, wymienialne nakładki silikonowe, gwarantują dobrą szczelność maski
  • elegancka, smukła rama nie ograniczająca pola widzenia i umożliwiająca założenie okularów
  • łatwy w zakładaniu i dopasowaniu czepiec dzięki zastosowaniu magnesowych zapinek
  • zaczepy w dolnej części czepca pozwalają na łatwe założenie i zdjęcie maski
  • kołowy dyfuzor odprowadzający komfortowo wydychane powietrze

Dane techniczne

  • Rodzaj-maska nosowa
  • Rozmiar-Standardowy,Duży