Opis

To innowacyjna maska podnosowa, najmniejsza i najlżejsza spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku.

Gwarantuje najszersze pole widzenia oraz niweluje ryzyko powstawania na grzbiecie nosa odciśnięć, zaczerwień lub podrażnień.

W porównaniu do innych modeli masek twarzowych, Amara View, nie posiada wspornika czoła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji, zapewnia stabilność i wygodę w trakcie użytkowania.

Zaletą maski, jest jej lekkość oraz równomierne rozmieszczenie siły nacisku we wszystkich punktach maski. Wyposażona jest w zapięcia, posiadające czterostopniową regulację wokół maski oraz kolejny punkt regulacji na górnej części głowy. Mnogość regulacji sprawia, że maska tworzy stabilną konstrukcję, przez co równomierne rozkłada się nacisk na twarz pacjenta.

Dodatkowo maska posiada elastyczną, krótką rurę z kolankiem obrotowym. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikowi nie tyle większą mobilność, co eliminuje możliwość pociągnięcia węża CPAP podczas snu.

Dzięki zastosowanym klipsom mocującym, użytkownik może w dowolnym momencie odpiąć i ponownie podłączyć maskę. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zachowanie swojego kształtu nawet pod odpięciu klipsów.

Właściwości:

  • unikatowa konstrukcja – budowa maski zapewnia użytkownikowi nieograniczone pole widzenia
  • poduszka pod nosem – prostokątne wycięcie na szczycie poduszki, zapewnia idealne dopasowanie, maski bez nacisku i podrażniania nasady nosa
  • lekkie, łagodne materiały – miękki silikon poduszki umocowany jest na lekkiej ramie, która obejmuje tylko nos i usta.
  • szkielet maski oraz poduszka nie wystają poza podstawę nosa, uwalniając użytkownika od dźwigania ciężaru maski na mostku.
  • klipsy mocujące czepiec – zastosowano zapięcia, które umożliwiają użytkownikowi szybkie i wygodne zapięcie oraz rozpięcie czepca

Dane Techniczne:

  • Rodzaj-maska twarzowa
  • Rozmiar-M,L