Medit i500

Strona główna » E-Sklep » Medit i500

Medit i500

Producent: Medit

Dostępność: Dostępny

Kategoria:

Opis

NAJPROSTSZA DROGA DO CYFROWEJ STOMATOLOGII.

Skaner wewnątrzustny i500 koreańskiej firmy Medit.

Cena, Jakość, Wydajność

To dzięki tym wyróżnikom podejmujecie decyzje o wprowadzeniu nowych urządzeń do waszej praktyki. Kierując się tymi wytycznymi Medit stworzył dla was i500.

i500 skanuje doskonale bez pokrywania obiektów warstwami antyrefleksyjnymi. Zapewnia przy tym znakomitą szybkość, płynność i krótkie czasy przetwarzania co przekłada się na komfort pracy i jej efektywność.

Do skanera dołączone jest oprogramowanie, które dzięki mnogości oferowanych funkcji zapewni opcje dla wszystkich rodzajów specjalizacji. Za sprawą zastosowania otwartych systemów CAD/CAM nie musisz obawiać się więcej o kompatybilność twoich skanów 3D.

Dołącz do świata cyfrowej stomatologii, wykorzystaj doświadczenia jakie daje Medit

Otwarte pliki .STL

Skaner i500 korzysta z otwartego systemu CAD/CAM, dzięki czemu pozwala eksportować i udostępniać pliki .STL

Szybkie skanowanie wewnątrzustne w czasie rzeczywistym

Dwie kamery wideo gwarantują szybki i dokładny proces skanowania. Dzięki inteligentnym algorytmom skaner i500 kontroluje ścieżkę skanowania zapewniając płynność całego procesu z możliwością korekty i doskanowania w dowolnym momencie.

Wysoka rozdzielczość obrazu

Skaner i500 tworzy realistyczne obrazy o najwyższej rozdzielczości i bogatej gamie kolorów. Dzięki temu można rozróżnić strukturę anatomiczną zębów i tkanek miękkich oraz, uprościć identyfikację linii marginesów i podcieni.

Bezpudrowe skanowanie

Skaner i500 nie wymaga użycia pudru podczas skanowania. Dzięki temu proces skanowania jest maksymalnie uproszczony, dbając przy tym o komfort pacjenta.

Kompaktowe rozmiary

W skanerze i500 zastosowano końcówki o anatomicznym kształcie i niewielkich wymiarach, co zapewnie komfort zarówno pacjentowi jaki i lekarzowi podczas skanowania.

Waga

Skaner i500 jest lekki i ergonomiczny, dzięki czemu użytkownik może z łatwością nim manewrować w ustach pacjenta. Komfort pracy spada przy użyciu innego, cięższego skanera.

 • Wymiary: 19 x 15.2 mm (WxH)
 • Długość: 266 mm
 • Waga: 280 g
 • Technologia Obrazu: 3D-in-motion video technology
 • Kolory: 3D full color streaming capture
 • Interfejs: USB 3.0
 • Skanowany obszar: 14 x 13 mm
 • Ergonomia i komfort pracy

W skanerze i500 zastosowano jeden przycisk sterujący, który umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie i zatrzymanie skanowania w dowolnym momencie.
Dokładność odwzorowania

Pojedyncza Korona:

 • dokładność skanowania (accuracy) = 5.3 µm. (±0.34 µm);
 • precyzja skanowania (consistency) = 3.2 µn (±0.49 µm)

Jeden kwadrant (ćwiartka) : ±25 µm; Cały łuk : ±50 µm

Szybki zwrot inwestycji

Skaner Medit i500 został stworzony z myślą o najkrótszym czasie zwrotu inwestycji. Dzięki swoim właściwościom oferowany zestaw jest bezkonkurencyjny na rynku.

Idealne połączenie oprogramowania ze sprzętem

Korzystanie ze skanera i500 i jego oprogramowania jest wyjątkowo proste. Interfejs został zaprojektowany tak aby był intuicyjny i przejrzysty dla użytkowników, dzięki temu wdrożenie platformy Medit do praktyk stomatologicznych jest bezproblemowe.


Analiza Podcieni

Automatyczne wyrównanie. Oprogramowanie automatycznie dopasowuje okluzję na podstawie skanów.

Analiza Okluzji. Ta funkcjonalność wyświetla nieprawidłowości pomiędzy szczęką i żuchwą tworząc prostą w analizie kolorową mapę.

Wykluczanie obszarów. Możesz zablokować skanowany obszar obrysowując go. Zaznaczony fragment skanu nie będzie aktualizowany. Funkcjonalność ta jest przydatna przy retrakcji dziąsła. W każdym momencie można odblokować wyznaczoną powierzchnię w celu ponownego jej przeskanowania.

Medit Link. Nowe oprogramowanie Medit Link zarządza wykonywanymi zleceniami i ułatwia komunikację z partnerami, zwiększając dzięki temu wydajność twoich zadań. Zintegrowane środowisko pracy w chmurze i otwarta architektura danych zapewnią optymalną wydajność klinice. Jednocześnie do dyspozycji pozostaje cała reszta funkcjonalności wykorzystywana w codziennej praktyce.

 • dane w chmurze. Medit Link łączy wszystkie skany z danymi w chmurze. Taki sposób przechowywania danych oszczędza miejsce, które pochłaniałyby fizycznie istniejące kopie badań. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością możemy zarządzać naszymi pracami gdziekolwiek tylko jesteśmy.
 • łatwa komunikacja. Zintegrowane opcje komunikacji dają możliwość szybkiego nawiązania kontaktu ze zleceniodawcami, aby zapewnić pracom najwyższą jakość. Jakość produktów końcowych w dłuższej perspektywie czasu zawsze przekłada się na zadowolenie klientów i kolejne zamówienia.
 • przeglądarka 3D. Po wykonaniu skanowania, w przeglądarce 3D możesz przyjrzeć się pozyskanym obrazom.
 • raporty. Medit Link posiada wygodny system raportów podsumowujący zgromadzone dane. Możesz śledzić wszystkie informacje o zamówieniach: koszty, rodzaje wykonanych skanów, wskaźnik wizyt. Dzięki temu lepiej zarządzasz zleceniami i wymianą informacji z partnerami.
 • zarządzanie zamówieniami. Medit Link daje możliwość nadzorowania zleconych prac od zamówienia aż do momentu ich dostawy, którą można monitorować wprowadzając do programu CAM/CAM adres śledzenia przesyłki. Funkcjonalności te powstały po to aby pomóc uprościć i zwiększyć efektywność pracy, zarazem oszczędzając was czas.
 • zarządzanie płatnościami. W Medit Link odnajdziesz panel do zarządzania płatnościami, dzięki temu nie zapomnisz więcej o żadnej z nich. Zleć systemowi zadania administracyjne by skupić się na innych obszarach i bądź dzięki temu bardziej efektywny.