Opis

Postaw na bezpieczne endo

Tryb rotacyjny, kiedy tego chcesz. Recyprokacja, gdy jest niezbędna.
Ruch adaptacyjny oparty jest na opatentowanym, inteligentnym algorytmie pracy. Dzięki niemu w zależności od sił skręcających wewnątrz kanału, ruch pilnika może być rotacyjny lub recyprokalny.

Obszerna baza danych pilników.
System z ustawieniami wstępnymi dla ponad 190 pilników. Możliwość indywidualnego dodawania nowych pilników z nazwami, rozmiarami, szybkością i wielkością momentu obrotowego.

Ergonomiczny kształt.
Duży, kolorowy ekran dotykowy do intuicyjnej pracy. Cztery opcje montowania uchwytu na kątnicę i niewielki rozmiar urządzenia ułatwiający jego ustawienie na unicie.

Kompletny zestaw, gotowy do natychmiastowej pracy.
W skład sytemu wchodzą: jednostka główna, mikrosilnik i kątnica endodontyczną (8:1), z prędkością w zakresie 20–2.500 obr./min. i momentem obrotowym 0,1–6,0 Ncm. 12-miesięczna gwarancja.

Prostota dzięki użyciu jednego pilnika TF Adaptive™.

Trwałość.
Pilniki TF Adaptive™ to jedyne pilniki endodontyczne, których specjalny kształt jest uzyskiwany dzięki skręcaniu, a nie szlifowaniu. Proces skręcania pozwala zachować strukturę ziarna i oznacza obniżoną ilość mikropęknięć, co nadaje tym pilnikom zwiększoną wytrzymałość.

 

Uproszczenie systemu i obniżenie kosztów.
Uproszczony protokół pracy umożliwia stosowanie w większości przypadków tylko głównego pilnika do opracowania kanału – TF Adaptive™ ML1, eliminując potrzebę użycia kolejnych pilników.**

Elastyczność.
Zastosowana technologia obróbki termicznej R-Phase zwiększa elastyczność pilników oraz ich odporność na złamanie.

** Ten sposób postępowania jest zatwierdzony tylko do pracy z silnikiem endodontycznym elements™ e-motion.