Poduszka żelowa Super żel 681

Strona główna » E-Sklep » Poduszka żelowa Super żel 681

Poduszka żelowa Super żel 681

106,00 

Na stanie

Wysyłka w 48 godzin

Produkty przeciwodleżynowe to nie tylko starannie skonstruowane materace, lecz także wygodne poduszki do siedzenia, przeznaczone nie tylko do wózka inwalidzkiego, ale i także dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. Zadaniem poduszki przeciwodleżynowej jest redukcja nacisku podłoża, wywieranego w pozycji siedzącej na tkankę miękką ciała. Tym samym poduszka przeciwodleżynowa umożliwia swobodne krążenie krwi. Co więcej, zadaniem poduszek przeciwodleżynowych jest częściowe, pionowe odciążanie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, dzięki czemu niweluje ona ból spowodowany długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej.

SKU: brak Kategoria:

Opis

  • Dla Kogo: Przeznaczona dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej np. przy komputerze, na wózku inwalidzkim, w samochodzie, w pracy.
  • Właściwości: Rewolucyjna poduszka przeciwodleżynowa z wkładem żelowym, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii sprawia, że profilaktyka oraz leczenie odleżyn nabiera nowego znaczenia. Zastosowanie wkładu z płynnym żelem gwarantuje wysoki komfort i doskonałe dopasowanie do kształtu miednicy.
  • Cechy: Poduszka zrobiona z dwóch warstw pianki i umieszczonego między nimi wkładu z żelem. Górna warstwa z miękkiej pianki zapewnia wysoki komfort. Wkład, żelowy zapewnia doskonałą redystrybucję nacisku na szerokiej powierzchni, dzięki czemu znacznie redukuje nacisk na ciało. Dolna warstwa pianki doskonale stabilizuje poduszkę. W efekcie dwie warstwy pianki o różnych gęstościach i profilu, a także wkład żelowy sprawiają, że długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej nie stanowi już problemu. Posiada trudno-przepuszczalny dla cieczy i paro-przepuszczalny pokrowiec. Dostępna w trzech rozmiarach.
  • Opcje: Możliwość wykonania w innych rozmiarach.
  • Materiały i wykonanie: Poduszka wykonany z wysokiej jakości nietoksycznej i antyalergicznej pianki poliuretanowej oraz wkładu z żelem.
  • Wymiary poduszki:40 x 42 x 7 cm , 44 x 42 x 7 cm , 48 x 42 x 7 cm
  • Funkcje: Kieszonka na drobne przedmioty umieszczona w przedniej części poduszki oraz rzep z taśmą dwustronną umożliwiający przymocowanie poduszki do siedziska.
  • Gwarancja: Gwarancja 12 miesięcy. Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
    Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Dodatkowe informacje

wybierz szerokość:

40 cm, 44 cm