Respirator Lumis 150

Strona główna » E-Sklep » Respirator Lumis 150

Respirator Lumis 150

19 900,00 

Respirator Lumis 150 to aparat do terapii ciśnieniem dwupoziomowym. Przeznaczony dla pacjentów nie akceptujących terapii stałym dodatnim ciśnieniem powietrza w drogach oddechowych (CPAP) lub wymagających wspomagania oddychania przy wyższym ciśnieniu powietrza.

Opis

Lumis 150 zapewnia dwa poziomy ciśnienia – osobne dla wdechu i wydechu. Zaawansowane opcje kompensacji przecieku wokół maski (Vsync), ustawienia czasu wdechu i wydechu (TiControl) i płynne przejście od regulacji wdechu do regulacji wydechu pozwalają precyzyjnie dostosować parametry dostarczanego ciśnienia i zoptymalizować komfort oddychania.

Algorytm Vsync monitoruje i kompensuje przecieki automatycznie, przez co urządzenie w optymalny sposób reaguje na każdy oddech pacjenta.

Precyzja wspomagania oddechu jest na wysokim poziomie, dzięki 5 poziomom płynnego przejścia od regulacji wdechu do wydechu i w drugą stronę.

Specjalna podgrzewana rurka ClimateLine zapobiega skraplaniu pary wodnej i wycieków do maski. Ponadto rurki podgrzewane jak i standardowe są o 40% lżejsze i o 20% cieńsze od tradycyjnych, przez co zwiększają swobodę ruchów i komfort.
Rozwiązanie IntelligentAir umożliwia personalizację terapii
W respiratorach Lumis wprowadzono rozwiązanie IntelligentAir — jest to zbiór opracowanych przez firmę ResMed technologii (iVAPS, iBR i AutoEPAP), którea mogą dostosowywać przebieg terapii do indywidualnych potrzeb w zakresie oddychania. Poprzez automatyczną adaptację do stanu pacjenta na różnych etapach, rozwiązanie IntelligentAir urzeczywistnia ideę spersonalizowanej wentylacji.
iVAPS(inteligentne wspomaganie ciśnieniowe z gwarancją objętości oddechowej) dba o utrzymanie wentylacji docelowej
iBR (inteligentna, bezpieczna częstość oddechów): umożliwia spontaniczne oddychanie
AutoEPAP
Personalizacja uproszczona
Dostępna w respiratorach Lumis funkcja QuickNav umożliwia dostosowywanie parametrów terapii, a przy tym nie wymaga wykonywania wielu czynności. Wystarczy kliknąć dwukrotnie przycisk Home na urządzeniu i już można przełączać się między ekranem Ustawienia (przeznaczonym do modyfikowania terapii pacjenta) a ekranem Monitorowanie (na którym można sprawdzać wpływ tych ustawień na terapię pacjenta). To bardzo łatwe w użyciu i wydajne rozwiązanie.

Wbudowana prostota
Respirator Lumis wyświetla parametr SpO2 i tętno* pacjenta na ekranie, jeszcze zanim rozpocznie się terapia, dzięki czemu można spersonalizować ustawienia respiratora odpowiednio do potrzeb pacjenta. Dodatkowo respirator Lumis oferuje tryb Essentials dla pacjentów, którzy chcą otrzymywać terapię, nie martwiąc się o ustawienia i opcje menu. Wystarczy, że pacjent naciśnie przycisk Start, a respirator samodzielnie zadba o całą resztę.
Parametry urządzenia
Tryby terapii-CPAP,S,T,St opcjonalnie ziBR,PAC,iVAPS (Z iBR) i opcjonalnie AutoEPAP
Funkcje -Vsync,TiControl™,Wyzwalanie i cykl,Krokowe narastanie,Krokowe opadanie,Funkcja Climate Control Auto,Tryb Essentials
Zarządzanie danymi-Funkcja łączności bezprzewodowej,AirView,AirView ze zdalną asystą,ResScan