TorqTech – końcówki mikromotorów

Strona główna » E-Sklep » TorqTech – końcówki mikromotorów

TorqTech – końcówki mikromotorów

4 900,00 

Producent: Morita

Dostępność: Na Zamówienie

Opis

Linia Produktów TorqTech – Ergonomiczne, końcówki mikromotorów klinicznych.
Zalety:

  • ergonomiczny design. Końcówki mikromotorów są idealnie wyważone.
  • mała waga zapewnia komfort pracy. Ulepszona budowa redukuje nacisk w trakcie wiercenia, zwłaszcza podczas usuwania starych wypełnień lub w trakcie skomplikowanych opracowań.
  • solidne mocowanie. Uchwyt do wierteł zapewnia solidne przymocowanie wiertła przez długi czas.
  • gładka powierzchnia. Powierzchnia końcówek jest odporna na korozję.
  • wydajny. Kątnice są kompatybilne z oświetleniem LED i wyposażone są w filtr, który zapewnia sprawny przepływ wody bez ryzyka zatykania.
  • oej w Sprayu – nowa receptura. Nowa receptura oleju do konserwacji końcówek optymalizuje ich działanie i zwiększa wytrzymałość.

Kompaktowa budowa, udoskonalona technologia.

Końcówki TorqTech są kompaktowych rozmiarów i są doskonale wyważone. Gładka powierzchnia końcówek jest odporna na korozję. Ergonomiczny design zapewnia łatwy dostęp nawet do trudno dostępnych rejonów i zapewnia większy komfort zarówno pacjentowi jak i lekarzowi.

Porównanie końcówki TorqTech i końcówki o standardowym rozmiarze.


TorqTech.
Kompaktowa główka zapewnia wyższy komfort pacjenta i pozwala na lepszy dostęp do tylnych obszarów. Jest szczególnie przydatna w przypadkach ograniczonego dostępu do jamy ustnej.

Końcówka o standardowym rozmiarze główki.
Główka o standardowych wymiarach jest zazwyczaj wyższa i często dotyka sąsiadujące zęby. Zmniejsza to komfort pacjenta i może być dla niego stresujące.
Udoskonalony design końcówek TorqTech.
Idealna kątnica Mority jest lekka, kompaktowa i idealne wyważona. Najnowsze końcówki TorqTech są odzwierciedleniem tych właściwości.
Wytrzymały uchwyt do wierteł i gładka powierzchnia.
Uchwyt do wiertła zapewnia solidny przyczep wiertła. Powierzchnia końcówki jest wytrzymała, odporna na korozję i działanie wody. Gładka powierzchnia końcówki jest łatwa w utrzymaniu czystości i jest przyjemna w dotyku.
Filtr.
Kątnice są kompatybilne z oświetleniem LED i wyposażone są w filtr, który zapewnia sprawny przepływ wody bez ryzyka zatykania.