Uniwersalny płyn do dezynfekcji skóry i powierzchni – Decontamistril 5l

Strona główna » E-Sklep » Uniwersalny płyn do dezynfekcji skóry i powierzchni – Decontamistril 5l

Uniwersalny płyn do dezynfekcji skóry i powierzchni – Decontamistril 5l

49,00 53,92 

Uniwersalny płyn do dezynfekcji skóry i powierzchni na bazie alkoholu etylowego 70% przeznaczony do czyszczenia oraz ochrony rąk i wszelkiego rodzaju powierzchni. Bardzo szybko wysycha i nie wymaga spłukiwania.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Płyn do dezynfekcji skóry pomaga w utrzymaniu czystości, gwarantując wysoki poziom higieny podczas regularnego stosowania. Bardzo szybko wysycha i nie wymaga spłukiwania. Opakowanie zawiera 5l płynu do dezynfekcji

Sposób użycia
Na dokładne umyte i osuszone ręce należy nanieść około 5 ml płynu do dezynfekcji rąk i wcierać dokładnie w skórę na całej powierzchni rąk przez 30 sekund. Można używać zarówno do wycierania wilgotną szmatką, jak i spryskiwania powierzchni z odpowiedniej odległości (ok. 25 cm).
Zalecenia
Stosować tylko na nieuszkodzoną skórę, nie stosować na otwarte rany, nie używać do odkażania błon śluzowych oraz w bezpośredniej bliskości oczu.
Warunki przechowywania
magazynować w temperaturze od 5 do 25 C w suchym dobrze wentylowanym przystosowanym pomieszczeniu, w prawidłowo oznakowanym szczelnie zamkniętym oryginalnym pojemniku. Unikać bezpośredniego działania i otwartego ognia. Przechowywać z dala od silnych utleniaczy i silnych kwasów

Skład
Etanol-70 %
Alkohol propylowy-5 %
Gliceryna-1 %

Dodatkowe informacje

opcja

Płyn do dezynfekcji 5l, Płyn do dezynfekcji 5l+dozownik do butelki 5l