Zestaw Redcord Rehab Pro Plus

Strona główna » E-Sklep » Zestaw Redcord Rehab Pro Plus

Zestaw Redcord Rehab Pro Plus

4 651,00 

REDCORD REHAB PRO PLUS rozbudowany zestaw zawierający: 1xaparat AXIS, 1xaparat TRAINER, 1xpodwieszka szeroka, 2xpodwieszka wąska, 1xpodwieszka dzielona, 2xlinka 60 cm czerwona, 2xlinka elastyczna 60 cm czerwona, 2xlinka elastyczna 60 cm czarna, 2xpoduszka sensomotoryczna, 1xpara uchwytów zwykłych, 1xpara uchwytów POWER GRIP.

SKU: 101038-1 Kategorie: , ,

Opis

Nowa blokada linek!

Redcord przygotował nowe, udoskonalone blokady do linek w aparatach AXIS dla wszystkich klientów, którzy zakupili u nas aparat Axis lub zestaw z aparatem Axis. W nowym typie blokady zostały wykorzystane trwalsze materiały metalowe i plastikowe.

Ulepszona wersja blokady stanowi część aparatów Axis i zestawów z aparatami Axis począwszy od kwietnia 2019 roku.

W związku z koniecznością wymiany blokady na nową, prosimy o kontakt z biurem Działu Rehabilitacji do dnia 1 maja 2020 roku.

Zestaw Redcord Rehab Pro Plus (101030) to rozbudowana wersja zestawu Redcord Rehab Pro z aparatem Redcord Trainer. Dzięki wykorzystaniu dodatkowych linek i podwieszek Redcord, system jest w pełni wystarczający do rehabilitacji z użyciem ćwiczeń angażujących całe ciało pacjenta. Dzięki możliwości odciążenia, możliwe jest przeprowadzenie ćwiczeń u pacjentów z różnym stopniem sprawności fizycznej.

Kupując Zestaw Redcord Rehab Pro Plus Klient ma możliwość samodzielnego montażu urządzenia na suficie betonowym o wysokości do 3,5 m. W zestawie znajduje się komplet mocowań i kotw do betonu, umożliwiających szybką instalację i rozpoczęcie pracy.

Zestaw Redcord Rehab Pro Plus (101030):

  • Aparat Trainer
  • Aparat AXIS
  • Uchwyty do rąk 1para
  • Uchwyty PowerGrip 1para
  • Wąskie podwieszki x 2 szt.
  • Szeroka podwieszka x 1 szt.
  • Podwieszka dzielona x 1 szt.
  • Poduszka sensomotoryczna x 2 szt.
  • Linka, czerwona, 60 cm x 1 para
  • Linka elastyczna czarna, 60cm 2x
  • Linka elastyczna czerwona, 60cm 2x

Podczas ćwiczenia z aparatem Redcord AXIS nie należy nadeptywać na linkę, gdyż może to spowodować, że wysunie się ona z mechanizmu blokującego i ćwiczący przewróci się, tracąc równowagę. Pełna informacja na temat poprawnego wykonywania ćwiczeń znajduje się w zakładce “Pobierz”.

Redcord AXIS – Ostrzeżenie

Wymiana podwieszek, uchwytów i mocowań:

Redcord zaleca wszystkim użytkownikom, którzy zakupili podwieszki, uchwyty i mocowania wyprodukowane pomiędzy 2009 a 2011 rokiem, aby natychmiast sprawdzili materiał wykorzystany do zamocowania kółka zaczepowego w kształcie litery D. Czerwony materiał użyty w akcesoriach do mocowania metalowego kółka zaczepowego może ulec osłabieniu w wyniku braku odporności na promieniowanie UV. W przypadku, gdy takie akcesoria były wystawione na światło słoneczne przez dłuższy czas, czerwony materiał mógł ulec osłabieniu, co grozi pęknięciem podczas użytkowania.