Zestaw Redcord Workstation Professional Wall Stand z 3 trawersami

Strona główna » E-Sklep » Zestaw Redcord Workstation Professional Wall Stand z 3 trawersami

Zestaw Redcord Workstation Professional Wall Stand z 3 trawersami

27 623,00 

Zestaw aparatów Redcord z konstrukcją przyścienną z konstrukcją sufitową. Dołączone do zestawu aparaty Redcord Trainer i Redcord Professional wraz z wyposażeniem umożliwiają trening i rehabilitację wykorzystujące metodę Neurac i ćwiczenia w podwieszeniu.

SKU: 100123-3 Kategorie: , ,

Opis

Nowa blokada linek!
Redcord przygotował nowe, udoskonalone blokady do linek w aparatach AXIS dla wszystkich klientów, którzy zakupili u nas aparat Axis lub zestaw z aparatem Axis. W nowym typie blokady zostały wykorzystane trwalsze materiały metalowe i plastikowe.
Ulepszona wersja blokady stanowi część aparatów Axis i zestawów z aparatami Axis począwszy od kwietnia 2019 roku.
W związku z koniecznością wymiany blokady na nową, prosimy o kontakt z biurem Działu Rehabilitacji do dnia 1 maja 2020 roku.

Zestaw Redcord Workstation Professional Wall Stand z 3 trawersami (100123-3)
Wykorzystujący osiągnięcia metody Neurac w dziedzinie rehabilitacji i treningu, profesjonalny zestaw Redcord z przyścienną konstrukcją umożliwiającą montaż trzech aparatów Redcord. Ćwiczenia w podwieszeniu umożliwiają efektywną rehabilitację pacjentów wykorzystując odpowiednie naprężenie linek i wielkości podwieszek. Stosowane z powodzeniem przez fizjoterapeutów, ale także sportowców jako doskonałe narzędzie rozwijające układ mięśniowo-nerwowy.

Zastosowanie:

  • Rehabilitacja
  • Sport
  • Fitness

Dane techniczne:
Wymiary: 201,6 cm x 228,5 cm x 245 cm
Max. obciążenie: 200 kg
Cechy charakterystyczne:
Unikalny i efektywny system do przeprowadzenia ćwiczeń funkcjonalnych za pomocą systemu podwieszek, przeznaczony do pomieszczeń, w których nie można zamontować zestawu na suficie. Zestaw umożliwiający przeprowadzenie funkcjonalnego treningu w podwieszeniu z wykorzystaniem konstrukcji przyściennej.

Zapewnia stabilność pracy i komfortową przestrzeń do przeprowadzenia treningu lub rehabilitacji z użyciem aparatów Redcord Professional i Redcord Trainer.
Zestaw Redcord Workstation Professional Wall Stand z 3 trawersami (100123-3)
Konstrukcja przyścienna z konstrukcją sufitową dla 3 aparatów, wyposażona w aparaty:
1x aparat AXIS,
3x aparat TRAINER,
2x podwieszka szeroka,
2x podwieszka wąska,
1x podwieszka dzielona,
1x linka 5 m z klamrą,
2x linka 60 cm czerwona,
2x linka 30 cm czerwona,
2x linka elastyczna 30 cm czarna,
2x linka elastyczna 30 cm czerwona,
2x linka elastyczna 60 cm czarna,
2x linka elastyczna 60 cm czerwona,
wałek 15×50 cm,
2x poduszka sensomotoryczna,
4x para uchwytów zwykłych,
1x para uchwytów POWER GRIP.
Uwaga!
Podczas ćwiczenia z aparatem Redcord AXIS nie należy nadeptywać na linkę, gdyż może to spowodować, że wysunie się ona z mechanizmu blokującego i ćwiczący przewróci się, tracąc równowagę. Pełna informacja na temat poprawnego wykonywania ćwiczeń znajduje się w zakładce “Pobierz”. Redcord AXIS – Ostrzeżenie

Wymiana podwieszek, uchwytów i mocowań:
Redcord zaleca wszystkim użytkownikom, którzy zakupili podwieszki, uchwyty i mocowania wyprodukowane pomiędzy 2009 a 2011 rokiem, aby natychmiast sprawdzili materiał wykorzystany do zamocowania kółka zaczepowego w kształcie litery D. Czerwony materiał użyty w akcesoriach do mocowania metalowego kółka zaczepowego może ulec osłabieniu w wyniku braku odporności na promieniowanie UV. W przypadku, gdy takie akcesoria były wystawione na światło słoneczne przez dłuższy czas, czerwony materiał mógł ulec osłabieniu, co grozi pęknięciem podczas użytkowania.