Zestawy osprzętu do kabiny PUR i UGUL

Strona główna » E-Sklep » Zestawy osprzętu do kabiny PUR i UGUL

Zestawy osprzętu do kabiny PUR i UGUL

1 922,00 3 141,00 

Najwyższej jakości osprzęt do kabin UGUL, dostępny w trzech wersjach: zestaw podstawowy, zestaw standard i pełny. W skład zestawów wchodzi kompletne wyposażenie, jak podwieszki, linki, ciężarki i pasy do stabilizacji.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Osprzęt do kabin UGUL

Jest wsparciem dla gimnastyki leczniczej stosowanej w usprawnianiu pacjentów cierpiących na rozmaite dolegliwości. Terapia w Uniwersalnym Gabinecie Usprawniania Leczniczego obejmuje ćwiczenia czynno-bierne, czynne w odciążeniu, ćwiczenia czynne wolne czy z oporem. Wskazania do tego typu kinezyterapii obejmują między innymi: zaburzenia koordynacji nerwowo-mięśniowej, ograniczenie zakresu ruchomości, stany po zabiegach chirurgicznych czy zespoły bólowe w obrębie narządów ruchu.

Akcesoria do kabin UGUL są dostępne w następujących zestawach:

Osprzęt do kabiny UGUL Podstawowy

Zestaw podstawowy umożliwia kompleksową pracę z pacjentem z użyciem linek, podwieszek i ciężarków.

Osprzęt do kabiny UGUL Standard

Wersja standard jest wzbogacona o większą ilość linek i ciężarek o większej wadze, daje pełniejsze możliwości stosowania ćwiczeń w częściowym lub pełnym podwieszeniu.

Osprzęt do kabiny UGUL Pełny

Zestaw najbardziej rozbudowany, polecany dla fizjoterapeutów stosujących ćwiczenia w pełnym podwieszeniu. Osprzęt pełny jest wyposażony dodatkowo w pasy do stabilizacji umożliwiające bezpieczne podwieszenie pacjenta, a także Pętlę Glissona z orczykiem.

Dodatkowe informacje

Osprzęt

osprzęt do kabiny UGUL-zestaw pełny, osprzęt do kabiny UGUL-zestaw podstawowy, osprzęt do kabiny UGUL-zestaw standard