Zintegrowany Most Medyczny IS500 OP Trilux Medical

Strona główna » E-Sklep » Zintegrowany Most Medyczny IS500 OP Trilux Medical

Zintegrowany Most Medyczny IS500 OP Trilux Medical

trilux

Most medyczny IS500 OP zapewnia dostęp do wszystkich gniazd gazowych, elektrycznych i niskoprądowych z każdego miejsca sali operacyjnej. Mosty medyczne Trilux Medical stają się niezbędnym elementem, każdej profesjonalnie wyposażonej sali operacyjnej.

Opis

Trilux Medical jest producentem m.in. systemów podsufitowych do których zaliczany jest most nośny IS500 OP. Jest to idealne rozwiązanie oferujące dostęp do wszystkich gniazd gazowych, elektrycznych i niskoprądowych z każdego miejsca sali operacyjnej. Mosty operacyjne firmy Trilux Medical dodatkowo świetnie wspomagają funkcjonowanie nawiewu laminarnego, ponieważ powietrze tłoczone nie jest zaburzane jak w przypadku tradycyjnych sufitowych jednostek zasilających. Dodatkowo mosty medyczne IS500 OP wymuszają na tłoczonym powietrzu kierunek wprost na pole operacyjne.

Mosty operacyjne mogą być wyposażone w zintegrowane oświetlenie sufitowe a także oświetlenie ledowe typu ambient, które znakomicie się sprawdza w zaciemnionych salach operacyjnych przy zabiegach endoskopowych.

Mosty medyczne IS500 OP wyposażone są w tzw. skrętne narożniki dzięki, którym wyposażenie medyczne rozlokowane na półkach i jezdnych wózkach może być łatwo ustawione w dowolnym miejscu po każdej ze stron.

Dzięki swojej konstrukcji mosty operacyjne te mogą być montowane do stropów, które charakteryzują się mniejszą nośnością i na których nie byłoby możliwości zamontowania sufitowych jednostek zasilających tzw. kolumn. Mosty sufitowe IS500 OP mogą być konfigurowane w trzech dostępnych kształtach: zamknięty (cztery boki), otwarty z jednej ze stron (litera U), otwarty z dwóch stron (litera L).