Żywica do drukarki 3D Form 2 Form 3

Strona główna » E-Sklep » Żywica do drukarki 3D Form 2 Form 3

Żywica do drukarki 3D Form 2 Form 3

1 570,00 

Producent: FormLabs
Dostępność: Dostępny

Kategoria:

Opis

Zmodyfikowany materiał dla zapewnienia najwyższej jakości rezultatów.
– żywica dental model – do modeli koronowo-mostowych z wymiennymi matrycami, Dental Model jest żywicą o wysokiej precyzji i niesamowitej dokładności. Wydrukuj najdrobniejsze szczegóły z dokładnością w zakresie ± 35 mikrometrów oraz wyjmowane matryce z zachowaniem stałego dopasowania. Gładkie, matowe wykończenie powierzchni i kolor podobny do gipsu ułatwiają przejście z produkcji modelu analogowego na cyfrowy.
– żywica dental SG – do tworzenia precyzyjnych prowadnic chirurgicznych, modeli stomatologicznych lub podobnych detali. Materiał biokompatybilny pierwszej klasy (EN-ISO 10993-1:2009/AC:2010, USP Class VI).
– żywica dental LT clear – żywica biokompatybilna z klasą IIa o wysokiej odporności na zrywanie i zużycie, dzięki czemu Dental LT Clear idealnie nadają się do szyn, elementów mocujących i innych bezpośrednich urządzeń ortodontycznych. Dzięki transparentnemu kolorowi, uzyskuje się wysoką przejrzystość optyczną dla pięknych produktów końcowych.
– żywica standard grey – pozwala na szybkie prototypowanie idealnie gładkich i dokładnych modeli w technologii SLA. Wydruk natychmiast po wyjęciu z drukarki posiada finalny połysk.