Koncentratory tlenu

Strona główna » Sprzęt medyczny » Tlenoterapia » Koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu to zaawansowane urządzenia medyczne, dostarczające organizmowi tlenu w większym stężeniu. Doskonale sprawdzają się wśród osób cierpiących na choroby płuc i niewydolność oddechową. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej…

Stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu – kiedy warto po nie sięgnąć?

Koncentratory tlenu to zaawansowane sprzęty medyczne, pobierające tlen z otoczenia i zwiększające jego stężenie. Dzięki nim można zaaplikować choremu powietrze ze znacznie większą zawartością tlenu. Oferowane koncentratory doskonale sprawdzają się wśród osób zmagających się z chorobami onkologicznymi, kardiologicznymi oraz chorobami układu krążenia. Tlenoterapia jest niezwykle pomocna również dla pacjentów z ograniczoną wydolnością płuc, mukowiscydozą, astmą oskrzelową, dysplazją oskrzelowo-płucną oraz przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP). Po nasze stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu sięgają także osoby cierpiące na choroby układu krążenia i serca. Oferowane aparaty sprawdzają się przy dławicy piersiowej, niedociśnieniu, nadciśnieniu tętniczym, niewydolności krążeniowej, a także zawale i włóknieniu mięśnia sercowego. Koncentratory tlenu przynoszą ulgę również alergikom i osobom, które przeszły różnego rodzaju operacje i zabiegi. Nasze urządzenia medyczne stosowane są także w leczeniu zaburzeń psychicznych i bezsenności.

Koncentratory tlenu – sklep internetowy Med Elektronik

W naszym sklepie internetowym kupisz najlepsze koncentratory tlenu pochodzące od sprawdzonych i zaufanych producentów. Posiadamy m.in. urządzenia amerykańskiej marki Vilbiss oraz firmy Philips Respironics. Oferujemy koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne. Pierwsze z nich cechują się niewielkimi wymiarami i lekką konstrukcją. Doskonale sprawdzają się wśród szczególnie wymagających klientów, potrzebujących dostępu do koncentratora przez całą dobę, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Urządzenia stacjonarne są przeznaczone dla osób potrzebujących domowej tlenoterapii. Zwykle są wykorzystywane przez pacjentów, którzy nie są w stanie wstać z łóżka.

Wszystkie oferowane koncentratory tlenu zostały poddane rygorystycznym testom i kontrolom. Każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane przed przekazaniem do sprzedaży. Dzięki temu możesz być pewien, że kupujesz bezpieczny i skuteczny sprzęt medyczny, zweryfikowany przez specjalistów.

Koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne – cena

Ceny koncentratorów tlenu są zróżnicowane. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia za kilka i kilkanaście tysięcy złotych. Różnią się one między sobą marką, rozmiarem, wyglądem oraz funkcjami. Najtańszą opcją są stacjonarne koncentratory tlenu służące do domowej tlenoterapii. W bardzo atrakcyjnej cenie można kupić model marki AERTI. Nieco droższe są urządzenia znanej firmy Philips Respironics. Największą kwotę trzeba zainwestować w koncentratory tlenu przenośne. Gwarantujemy jednak, iż są one warte swojej ceny i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Koncentratory tlenu – opinie naszych klientów

Oferowane koncentratory tlenu przenośne i stacjonarne cieszą się świetnymi opiniami. Klienci szczególnie doceniają je za skuteczność i trwałość. Pozytywne komentarze często dotyczą również łatwości obsługi oraz wysokiej jakości wykonania. Koncentratory tlenu dostępne w naszym sklepie są kupowane nie tylko przez osoby prywatne, ale również szpitale oraz lekarzy posiadających własny gabinet. Jeśli Tobie również zależy na zakupie skutecznego koncentratora tlenu, zapraszamy do skorzystania z oferty.