Witamy na Med-Elektronik.pl

Poznaj Nas

Jesteśmy firmą z szeroko pojętej branży medycznej. Zajmujemy się głownie sprzedażą wszelkiego rodzaju używanych sprzętów medycznych – zarówno dla szpitali, jak również dla przychodni i indywidualnych gabinetów lekarskich. W naszej ofercie znajdują się tak że meble medyczne, oraz drobne akcesoria.

Oferujemy tylko sprawdzony i przetestowany sprzęt najlepszych producentów. Dbamy o każdy szczegół, dla tego dokładamy wszelkich starań, aby mieć pewność, iż oferowane przez nas produkty są w 100% sprawne i spełniają wszelkie normy i wymogi stawiane przez naszych klientów.

Nasza oferta to tak że wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt najczęściej używanych i poszukiwanych narzędzi niezbędnych przy wszelkiego rodzaju rehabilitacji, bądź wymaganych do codziennego funkcjonowania.

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne  jak również firmy.

Usługi dodatkowe

Oferowane przez nas usługi

Serwis, naprawa sprzętu

Nasi serwisanci posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze szyn. Gwarantujemy szybki i sprawny serwis każdego modelu. Posiadamy olbrzymie zaplecze techniczne oraz niezbędną wiedzę do przeprowadzenia kompletnej naprawy.

Serwis

Wypożyczalnia sprzętu

Med Elektronik oferuje Państwu wypożyczalnie specjalistycznego sprzętu medycznego – rehabilitacyjnego. Specjalizujemy się w wypożyczaniu najlepszego sprzętu CPM przeznaczonego do ciągłej, biernej rehabilitacji stawów.

Wypożyczalnia
0
Zadowolonych klientów
0
Wyposażonych sal szpitalnych
0
Zrealizowanych zamówień
0
Wypożyczonych sprzętów
0
Naprawionych sprzętów
0
Lat w branży medycznej