Przeczytaj koniecznie

Najczęściej zadawane pytania

Koszt dostawy

Koszt dostawy w wielu przypadkach zależny jest od wagi i gabarytów przedmiotu. W przypadku sprzętów nietypowych rozmiarów, bądź o wadze przekraczającej 30 kg przesyłkę wyceniamy indywidualnie po kontakcie telefonicznym bądź mailowym z klientem.

Standardowy koszt przesyłki wynosi 30 zł (kurier GLS).

Czas dostawy

Wysyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej GLS. Przesyłki przekazujemy kurierowi następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności – dotyczy przedmiotów które są oznaczone w sklepie jako dostępne.

Przedmioty opisane jako “Na zamówienie” w zależności od sprzętu i dostępności wysyłane będą po indywidualnym ustaleniu terminu wysyłki.

Zwrot, odstąpienie od umowy

W celu dokonania zwrotu, należy przesłać wypełniony formularz zwrotu (do pobrania poniżej) na adres e-mail: info@med-elektronik.pl. Przesyłkę nalezy starannie spakować i odesłać na adres:

MED-ELEKTRONIK
Osiedle Mazurskie 13
11-700 Mrągowo

Formularz zwrotu

Oświadczenie o chęci odstąpienia od umowy powinno zostać przesłane w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Do zwracanego produktu należy dołączyć dowód zakupu (paragonu, faktura). Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Odbiór osobisty, transport własny

Istnieje możliwość dowiezienia zakupionego przedmiotu na adres wskazany przez Państwa. Transport własny ograniczony jest do 20 km – gratis, oraz powyżej 20 km, ustalany indywidualnie, w zależności od odległości.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, zakupione przedmioty można odebrać w naszym magazynie pod adresem:

MED-ELEKTRONIK
Osiedle Mazurskie 13
11-700 Mrągowo

Odbiór osobisty dotyczy przedmiotów oznaczonych jako “dostępne”. Przedmioty opisane jako “Na zamówienie” wysyłamy bezpośrednio od naszych partnerów.

Gwarancja

Gwarancja zależna jest od rodzaju (nowy/używany) zakupionego przedmiotu.

Towar nowy – standardowy okres gwarancji producenta.

Towar używany – gwarantujemy 6 miesięcy gwarancji.