The Wand Sta aparat do znieczuleń

Strona główna » E-Sklep » The Wand Sta aparat do znieczuleń

The Wand Sta aparat do znieczuleń

9 800,00 

Produkt dostępny na zamówienie

  • Używane: Tak

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Sprzedam używany aparat do znieczuleń The Wand STA Milestone Scientific . Urządzenie w pełni sprawne mało używane, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.Urządzenie zostało przetestowane. Udzielam 3 miesięcznej gwarancji.

The Wand™ STA Bezbolesne znieczulenia w stomatologii

The Wand to sterowane komputerowo systemy do bezbolesnego podawania wszystkich znieczuleń miejscowych w stomatologii. Każdy system składa się z dwóch podstawowych elementów: aparatu, który kontroluje w czasie rzeczywistym prędkość i miejsce deponowania środka znieczulającego oraz jednorazowych końcówek aplikacyjnych.

Wyjątkowość technologii w systemie the Wand STA wynika m.in. ze sposobu monitoringu procesu znieczulania. Kontrola odbywa się za pomocą pomiaru ciśnienia wyjściowego płynu znieczulającego i reakcji tkanki otaczającej (pomiar ciśnienia śródmiąższowego).?

Zastosowany w systemie The Wand STA Dynamiczny Pomiar Ciśnienia Deponowania (DPS Dynamic Pressure Sensing) monitoruje i kontroluje w czasie rzeczywistym zarówno ciśnienie iniekcji, jak i dawkę przepływającego anestetyku. Pracę lekarza ułatwia opatentowany system nawigacji dźwiękowej i wizualnej – system diod kontrolnych oraz emitowane instrukcje głosowe umożliwiają precyzyjną lokalizację igły w obszarze deponowania w przestrzeni pomiędzy powierzchnią zęba a ścianą zębodołu. Żadna inna technika iniekcji nie lokalizuje szpary ozębnej tak łatwo i tak bezpośrednio. Ogromną zaletą systemu jest precyzja deponowania, które umożliwia natychmiastowe, i łatwe jak nigdy dotąd znieczulenie wybranego, pojedynczego zęba.

Unikalne cechy, czyli dlaczego warto wybrać The Wand™?

  • Komputerowa kontrola nad wykonywaną iniekcją zapewnia bezpieczeństwo, skuteczność i przewidywalność procedur znieczulania.
  • Opatentowana technologia nawigacji dźwiękowej i wizualnej* umożliwia precyzyjną lokalizację obszaru deponowania w przestrzeni pomiędzy powierzchnią zęba a ścianą zę-bodołu.
  • Dynamiczny Pomiar Ciśnienia Deponowania (DPS – Dynamic Pressure Sensing)* monitoruje i kontroluje w czasie rzeczywistym zarówno ciśnienie iniekcji, jak i dawkę przepływającego anestetyku.
  • Redukcja ciśnienia i prędkości podawania płynu znieczulają- cego zapewnia bezpieczeństwo dla tkanek miękkich, aparatu więzadłowego, otaczającej kości oraz zawiązków zębów stałych przy zastosowaniu znieczuleń śródwięzadłowych w znieczulaniu zębów mlecznych.
  • The Wand znacznie ułatwia, a często wręcz umożliwia bezbolesne stosowanie takich technik znieczuleń, które wykonywane przy pomocy innych urządzeń są trudne do wykonania lub bolesne dla pacjenta.
  • Program automatycznej aspiracji pozwala przeprowadzić ją precyzyjnie, pewnie i przewidywalnie.
  • Sterylne, jednorazowe końcówki robocze gwarantują bezpieczeństwo zabiegu

.

Dodatkowe informacje

Waga1.3 kg
Wymiary22 × 15 × 21 cm