Elektrostymulatory

Strona główna » Sprzęt medyczny » Fizykoterapia » Elektrostymulatory

W tej kategorii naszego sklepu internetowego można znaleźć wyjątkowe urządzenia, jakimi są elektrostymulatory. Są one powszechnie wykorzystywane w walce z bólem mięśni, stawów i powięzi, jednak mają także mnóstwo innych zastosowań. Jeżeli poszukujesz tego typu urządzenia, to trafiłeś w doskonałe miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Czytaj więcej…

Elektrostymulatory przenośne

Elektrostymulatory, które są u nas dostępne, są powszechnie wykorzystywane przez sportowców, a także w medycynie. Ich głównym zadaniem jest wywoływanie skurczów mięśni lub grupy mięśni poprzez emisję impulsu elektrycznego. W zależności od modelu elektrostymulatora, może on generować jeden lub kilka rodzajów impulsów, które pobudzają mięśnie do pracy.

Poza pobudzeniem mięśni, którego efektem jest redukcja ich bólu, a także zmniejszenie bólu stawów i powięzi, elektrostymulatory świetnie nadają się także w celu: poprawienia ukrwienia, wzmocnienia kurczliwości mięśni po skomplikowanych operacjach, ożywiania uszkodzonych grup mięśni np. w celu rehabilitacji po długotrwałym unieruchomieniu, wspomagania spalania tkanki tłuszczowej, wspomagania procesu gojenia i rozwijania budowy mięśniowej. Ważne jest, aby pamiętać, że do konkretnych zastosowań wykorzystywane są różne rodzaje impulsów, dlatego przed zakupem wybranego przez siebie modelu należy upewnić się, że będziemy mieli możliwość wykorzystywania go w sposób, na którym nam zależy.

Do redukcji bólu wykorzystuje się impulsy TENS, które są skuteczne w przypadku: bólów pooperacyjnych, bólów fantomowych, bólów po złamaniach, bólów menstruacyjnych, bólów podczas rehabilitacji i wielu innych. Inny rodzaj impulsów, czyli EMS, jest najczęściej stosowany przez sportowców, ponieważ umożliwia on wzmocnienie i rozbudowa konkretnego mięśnia lub grup mięśniowych. Oprócz tego odpowiednio dobrany stymulator może też wspomóc procesy spalania tkanki tłuszczowej.

Elektrostymulatory, które można kupić w naszym sklepie, to profesjonalne urządzenia wyprodukowane przez renomowane marki, które od lat zajmują się wytwarzaniem specjalistycznego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Posiadają wiele rozmaitych funkcji i wykonane są z trwałych materiałów, z dużą dbałością o wszystkie szczegóły.

Dlaczego warto kupić elektrostymulator właśnie w naszym sklepie?

Działamy na rynku już od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości sprzętu medycznego różnego rodzaju. Zaopatrujemy zarówno szpitale, prywatne gabinety, przychodnie lekarskie, a także klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajduje się tylko sprawdzony i przetestowany sprzęt renomowanych producentów. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia są w stu procentach sprawne, a także spełniają wszelkie normy i wymogi stawiane zarówno przez naszych klientów, jak i przez obowiązujące regulacje prawne.

Opinie naszych klientów dotyczące zarówno naszego asortymentu, jak i obsługi są bardzo pozytywne. Najczęściej wspominają oni bardzo wysoka jakość i doskonały stan oferowanych przez nas urządzeń medycznych i akcesoriów, a także profesjonalne podejście naszych pracowników.

Jeżeli natomiast chodzi o ceny, to dokładamy wszelkich starań, aby były one możliwie przystępne, ponieważ wiemy, że sprzedawane przez nas urządzenia służą ratowaniu ludzkiego życia, a to, jak powszechnie wiadomo – jest absolutnie bezcenne.

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym możesz nabyć wysokiej jakości urządzenia i akcesoria medyczne, to jesteś teraz w dobrym miejscu. Serdecznie zapraszamy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.