System dezynfekcji z promieniowaniem UV-C bezpośrednim i pośrednim

Strona główna » E-Sklep » System dezynfekcji z promieniowaniem UV-C bezpośrednim i pośrednim

System dezynfekcji z promieniowaniem UV-C bezpośrednim i pośrednim

2 219,00 

System dezynfekcji z promieniowaniem UV-C bezpośrednim i pośrednim do naświetlania pomieszczeń i powierzchni. Skutecznie eliminuje bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie

SKU: 03-INN-INN-1079 Kategoria:

Opis

Specjalne połączenie pośredniej oraz bezpośredniej dezynfekcji powietrza. Hybrydowa konstrukcja umożliwia ciągłą 24-godzinną dezynfekcję powietrza i bezpośrednią dezynfekcję, w czasie nieobecności. Wybierz hybrydę dla maksymalnej elastyczności i ochrony. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa tryb pośredni jest kontrolowany osobno.

.

Skażone powietrze

Większość naszego czasu spędzamy w pomieszczeniach, na przykład w pracy, w samolotach, szkołach, czy centrach handlowych.

Powietrze, którym oddychamy w tych miejscach, nie jest czyste. W rzeczywistości jest często ponownie wprowadzane do obiegu wraz ze wszystkimi bakteriami, wirusami, grzybami i pleśniami, które są w nim zawarte.

Gruźlica jest nawet w 100% przenoszona drogą powietrzną. Systemy opraw oświetleniowych UVC do oczyszczania zapewniają bezpieczne, niezawodne i trwałe rozwiązanie.

Tego rodzaju systemy oczyszczania UVC mogą być również stosowane do dezynfekcji powierzchni w halach produkcyjnych, zakładach opieki zdrowotnej, aptekach, transporcie publicznym, sklepach i wielu innych. Pomagają chronić przed patogenami przenoszonymi w powietrzu, tworząc bezpieczniejsze i zdrowsze środowisko wewnętrzne dzięki mocy światła.


Czy sterylizujące oprawy oświetleniowe to dobry sposób dezynfekcji od koronawirusa?

W związku z rosnącym zagrożeniem zarażeniem koronawirusem COVID-19 nasuwa się to pytanie. Dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski, wirusolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przyznał, że wykorzystanie oprawy oświetleniowej UV-C jest jedną z metod dezynfekcji. Zaznaczył jednak, że dotyczy to przede wszystkim powierzchni. Wtedy bakteriobójcza oprawa oświetleniowa UV-C może być naprawdę przydatna. Powierzchnia powinna być jednak naświetlana takim światłem przez co najmniej ciągłych osiem godzin

Dodatkowe informacje

Lampa

30W